PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 951
ocen
7,0 10 1 205951
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

Sancte Michael Archangele defende nos in proelio contra nequitiam et insidias diaboli
esto praesidium
Imperet Illi Deus supplices deprecamur
tuque Princeps Militiae caelestis
satanam aliosque spiritus malignos
qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo
divina virtute in infernum detrude.
Amen.

ocenił(a) film na 6
flowenoll

A co ty betanka jakaś jesteś?

LubieDobryFilm

Może trochę uległem nastrojowi.
;)

Pozdrawiam

LubieDobryFilm

Na marginesie dodam że fajny komentarz. Uśmiałem się.

użytkownik usunięty
LubieDobryFilm

A może być w suahili?
AlphaSaint Michael Malaika Mkuu utulinde katika vita dhidi ya uovu na mitego ya shetani
kuwa ulinzi wetu
Mei Mungu kumkemea kwa unyenyekevu kuomba;
O Prince wa jeshi la mbinguni
Shetani na pepo
uharibifu wa roho ambao tanga kwa njia ya dunia
nguvu ya Mungu kutia katika moto wa Jehanamu.
Amina.
Prosto z translatora.

ocenił(a) film na 6

Taaa,a teraz braillem poproszę!Czekam!

LubieDobryFilm

...;:..::: : .. :: ......::.:

::..:. .:..::. :. .: :::

: .. :: ...... ::..:::

:..:. .:..:: . :: ......:


..::.:

ocenił(a) film na 8
flowenoll

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi. Ave Satana Regie Satana

raiden19

Apage!!!!

ocenił(a) film na 6
flowenoll

Poczytajcie sobie komentarze wyciągnięte prosto , z książki ;/ tego co się z nią działo nie da się logicznie wytłumaczyć .
Ja w to wierzę i nie wstydzę się tego. Nauka i medycyna nie jest w stanie wyjaśnić tego co się działo z tą dziewczyną. Po pierwsze:zanim rozpoczęto egzorcyzmy Anneliese 3x przechodziła badanie psychiatryczne typu EEG-za każdym razem wykluczono epilepsję i inne choroby psychiczne. Ona nie mogła jeść i pić, a także miała duże problemy z oddychaniem gdyż miała stale napięte mięśnie szyji. Gdy demony się ujawniały ona dysponowała niezwykłą siłą fizyczną(3 mężczyzn nie było w stanie jej utrzymać);
miała nienaturalnie duże dłonie, piła własny mocz, wygryzała tynk ze ściany(połamała przy tym zęby), skakała po ścianach, wydzielała odór gnojówki, zjadała pająki, nago tarzała się w żwirze, mówiła w obcym języku, uderzała głową o ścianę i okna, żuła węgiel, reagowała agresją na widok duchownych, różańca i wody święconej, wyła i szczekała jak pies, nie potrafiła przełknąć hostii. Wszystko to zostało potwierdzone przez jej matkę Annę(obecnie 90paro letnia staruszka) ojca, jej chłopaka Petera

dwie siostry i księży. Czy wobec tych zeznań można mówić, że to kłamstwo? Z biegiem czasu na jej nogach pojawiły się niegojące się rany(stygmaty?). Sama Anneliese wyznała, iż doznaje objawień Najświętszej Marii Panny oraz Jezusa Chrystusa, którzy wg niej podtrzymywali ją na duchu i zapewniali o tym, że zostanie świętą. Twierdziła także, że nawiedzały ją dusze zmarłych osób. Anneliese mówiła, że cierpi za kapłanów, w szczególności za tych, którzy nie wierzą w istnienie osobowego szatana;

dużej twardości uniemożliwiały połykanie. Napięcie mięśni rozszerzało się na klatkę piersiową i przeszkadzało jej w oddychaniu. Obserwowano u niej nieproporcjonalnie dużą siłę fizyczną w stosunku do masy jej ciała. Jej partner Peter Himsel zeznał, że widział jak jedną ręką rozgniotła jabłko. Świadkowie również zeznali, iż była zdolna rzucić dorosłym człowiekiem. Anneliese w pewnym okresie życia dzień i noc była w nieustannym pobudzeniu, kiedy jej siły ulegały wyczerpaniu,

PODOBNO SAMA ZGODZIŁA SIĘ NA CIERPIENIE ŻEBY GŁADZIĆ GRZECHY NIEMCÓW ALE GDY NIE MOGŁA JUŻ WYTRZYMAĆ , CIERPIENIA PODDAŁA SIĘ EGZORCYZMOM I POKUCIE I ZMARŁA PODCZAS SNU.... Szczerze ja nie wiem , o co w tym wszystkim chodzi . A wy ......??

ocenił(a) film na 8
flowenoll

Po tytule wnioskuję, że to co napisał autor to modlitwa w starożytnym aramejskim. Oglądałem już masę programów "duchy", i pamietam w sumie tylko początek.
Michale Archaniele bron nas w walce
a przeciw niegodziowściom i zasadzkom złego ducha
bądz nam ochroną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones