PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 976
ocen
7,0 10 1 205976
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

a dobre filmy niską...ahh te polactwo...ten film ani nie trzyma w napięciu anie nie jest straszny zresztą jak większość badziewi i opętanych

ocenił(a) film na 7

Ten film jest na faktach, więc jego przesłaniem nie było "przerazić" widza, tylko ukazać to co się wydarzyło w rzeczywistości!

użytkownik usunięty
beatazielinska

hahaha no weź mnie nawet nie rozśmieszaj

ocenił(a) film na 7

..trudno Cię przestraszyć ale łatwo rozśmieszyć. To, że ten film jest na faktach to nie ja wymyśliłam!

użytkownik usunięty
beatazielinska

no harry potter też jest na faktach

ocenił(a) film na 7

Zgadzam nic nie straszne xD

http://pl.wikipedia.org/wiki/Anneliese_Michel

użytkownik usunięty
PCFilmWeb24

hahaha i myślisz ,że jak dasz mi link do czegoś na tej śmiesznej wikipedii to uwierzę w coś tak absurdalnego ?aj spokój dziecko...

użytkownik usunięty

Nie masz żadnego szacunku dla innych. Raczej ty zachowujesz się jak dziecko, a nie PCFilmWeb24.

ocenił(a) film na 9

wilk53773 Ty widzę koneserem kina jesteś, taki zaangażowany w filmy, że faktycznie, padam na pysk.

użytkownik usunięty
martini88_filmweb

no skoro ten film dla ciebie jest dobry to lepiej zamilcz...

martini88_filmweb

Ty też.
Nawet nie będę komentował filmów które masz w "najwyżej ocenione".

użytkownik usunięty
GarvinSitho

twoje komentarze i tak nie mają wartości i są bez znaczenia

Do mnie to było?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Przecież wcześniej pisałem do martini , a nie do ciebie ty głupi planktonie...
Jak jesteś ślepy to sobie zatrudnij psa przewodnika , bo na okulary chyba już jest za późno.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Może cię zdziwię , ale jedynym śmieciem na tym portalu jesteś ty.
Zachowujesz się jak rozkapryszony bachor który nie dostał cukierka i teraz odgrywa się na całym świecie.
Dziwne natomiast jest to , że masz tak wysokie mniemanie o sobie które nijak się ma do zwykłej kultury osobistej i wychowania które najwidoczniej wyniosłeś z obory.




użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ty w przeciwieństwie do mnie jesteś zwykłym ścierwem na które nawet bym nie splunął.
Ciekawość , czy powiedziałbyś mi to prosto w twarz , bo prężyć muskuły w internecie to każdy potrafi ( nawet taki zdegenerowany dziwoląg jak ty ).
Założę się , że po drugiej stronie kabla siedzi sobie głupi pryszczaty grubas , w wieku od 13 do 16 lat , wgapiający się minimum 10 godzin w ekran komputera , któremu brak piątej klepki i któremu patologia przeżarła do tego stopnia móżdżek , że bez wulgaryzmów czy obrażania adwersarza nie umie poprawnie sklecić dwóch zdań.

Prześledziłem część twoich wypowiedzi i moja teoria wydaję się coraz bardziej prawdopodobna.
Po twojej głupocie wnioskuję, że jesteś zwykłym gimbusem który obrażając innych chcę zwrócić na siebie uwagę czy po prostu odreagować od swoich problemów.

Let me guess:
- zepsuty komputer
- jedynka na koniec
- bicie na przerwach w gimnazjum
- samotność
- kompleks małego członka

To tylko kilka przykładów przez które prawdopodobnie jesteś takim głupiutkim prymitywem.
Jak pisałem wcześniej nigdy nie miałem do czynienia z czymś takim jak ty.
Idiota któremu brak zwykłej przyzwoitości z IQ na poziomie ameby ( chociaż nie obrażajmy ameby która stoi wyżej w hierarchii niż ktoś taki jak ty , bo ameby umieją się rozmnażać* a ktoś z wadą wzroku twojego pokroju nie trafiłby w żadną dziurę ) próbuję pokazać , że jest lepszy niż reszta ludzi.
Śmiech na sali po prostu , pora żebyś wreszcie ochłonął synek , bo nie jesteś lepszy niż przeciętny człowiek , powiedziałbym , że nawet gorszy.

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
GarvinSitho

nie powiedziałbym ci tego w twarz tylko od razu roz....alił ci łeb i tak się składa że mam 4 letni staż na swojej własnej siłowni 86kg mięśni co moge udowodnić gdyż mam swoje zdjęcia i filmiki i 2 letni mma zaś ty pewnie jesteś 65 kilowym leszczem który nawet poprawnie nie umie prostego wyprowadzić...

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

"mam 4 letni staż na swojej własnej siłowni 86kg mięśni co moge udowodnić gdyż mam swoje zdjęcia i filmiki i 2 letni"

A później zapisałeś grę , obejrzałeś dobranockę i poszedłeś spać.
A tak na poważnie: w tej bajce były smoki ?
A tak już całkiem poważnie to takie bzdury to możesz opowiadać dzieciom w twoim przedziale wiekowym i z twoim poziomem inteligencji.
Tak btw. to ile już wyciskasz ? 20 kilo weźmiesz na klatę czy nadal męczysz 10?

Gościu nie myślałeś czasem o byciu klownem w cyrku?
Bo wiesz opowiadasz świetne kawały i dodatkowo jesteś strasznie brzydki więc zaoszczędzisz na makijażu.
Przemyśl to.

użytkownik usunięty
GarvinSitho

jesteś zwykłym chwastem wyszczekanym tylko przez neta takich jak ty tylko rozpuszczać w kwasie żywcem bo skażają planetę

użytkownik usunięty
GarvinSitho

ale czego się spodziewać po kimś kto ma na avatarze tego pajaca z żałosnego zespołu prodigy...

Pajac nie pajac , ale coś w życiu osiągnął , lecz przy kimś takim jak ty każdy z nas jest maluczki i każdego dokonania czy umiejętności zostają umniejszone przy twoich własnych.

użytkownik usunięty
GarvinSitho

a i w przeciwieństywie do ciebie impotencie intelektualny skończyłem technikum do jakiego ty byś się nawet nie dostał

No masz rację do "Technikum kopania rowów i obsługiwania taczki" przyjmują tylko nielicznych.
Musisz mieć IQ debila , brak dalszych perspektyw , brzydką twarz , problemy z ortografią i składnią i sypać wulgaryzmami na lewo i prawo by pokazać jakim się jest "luzakiem".

Już niedługo dowiem się , że skończyłeś Harvard , wyciskasz 200 na klatę , jeździsz Mercem A klasą i otwierasz listę najbogatszych ludzi świata Forbesa.
Ehh czego te dzieci nie wymyślą , żeby poczuć się ważne...

użytkownik usunięty
GarvinSitho

dzieckiem jesteś ty i widać że teraz zazdrościsz lepszości a jeżeli nie wierzysz w to wszystko ja elegancko mogę nagrąci filmy i zrobić zdjęcią bo mam się cyzm pochwalić w przeciwieństwie do ciebie gimbusku

Nawet durny szczeniaku nie chodziłem do gimnazjum , więc nazywanie mnie gimbusem jest troszeczkę nie na miejscu :)
Niczego nie zazdroszczę , bo po prostu nie ma czego.
Jakbym był kimś takim jak ty , to prawdopodobnie bym się powiesił.

Zakładając , że umiesz obsługiwać kamerę możesz nakręcić "elegancko" jakiś filmik jak podnosisz to 20 kilo i mi wysłać.

użytkownik usunięty
GarvinSitho

szkoda że tak iwyszczekany jesteś tylko przez kabelek w rl byś już się odnośił "prosze pana"

Szkoda , że powtarzasz wszystko co o tobie pisałem zmieniając adresata.
Zaczynasz być już bezczelny głupi smarkaczu.
Od kiedy to do 13 letniego bachora mówi się per proszę pana?
Ode mnie co najwyżej mógłbyś dostać pstryczka w smarkaty pysk.
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć buraku.

Drugie co mnie dziwi to to , że jeszcze chcesz ciągnąć tą dyskusję.
Nie chcę mi się po raz setny tłumaczyć jakiemuś zakompleksionemu gimbusowi o aparycji menela jaki jest żałosny.
Dobra rozumiem , że po raz pierwszy ktoś okazał ci zainteresowanie , ale ile możemy to ciągnąć?
To , że napiszesz , że podnosisz tyle i tyle kilo nie zmieni przecież tego , że jesteś chuderlawym szczylem z niewspółmiernie wysokim ego.
Tak czy tak ułatwię ci to i z tego miejsca deklaruję , że nie odpowiem już na żaden twój post w tym temacie.

P.s Jeśli to coś zmieni w twoim nędznym życiu , to możesz myśleć , że wygrałeś :)

użytkownik usunięty
GarvinSitho

mam 21 lat gimbusie i prada jest taka że w rl bym cie połamał i wtedy już byś taki wyszczekany nie był i kończę tą dyskusję bo nie mam zamiaru karmic zakompleksionego trolla

ocenił(a) film na 7

Wiesz ja nie wierze w żadne duchy nadprzyrodzone rzeczy moce itd. W zasadzie to w nic nie wierzę jednak oglądając ten film coś do głowy mi weszło przecież te odgłosy itd są oryginalne. W sumie nie wiem co tym wszystkim myśleć bo nadal w nic nie wierzę i raczej nie będę wierzył do puki nie zobaczę na żywo lecz film mi się spodobał. :)

ocenił(a) film na 6
andrikol

to podobno największy sukces szatana,że ludzie przestali wierzyć w jego istnienie,że w XX wieku stał się małym figlarnym stworkiem chętnie tatuowanym sobie przez "nowoczesne" panny. jeśli ktoś w coś nie wierzy-nie znaczy,że tego nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones