PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 976
ocen
7,0 10 1 205976
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

żałosne

ocenił(a) film na 1

strata czasu. zastanawiam się co trzeba mieć w głowie żeby nakręcić tak słaby film na podstawie "prawdziwych",
żałosnych historii które nigdy nie miały miejsca.
1/10

FilmowyJezus

Przeczytaj sobie chłoptasiu książkę Egzorcyzmy Anneliese Michel profesor Felicitas D. Goodman to się dowiesz na co straciłeś czas

ocenił(a) film na 1
soulheart

straciłem czas na kolejny denny horrorek :)

ocenił(a) film na 8
FilmowyJezus

Po co sie nawet zabierasz do ogl.filmow o takiej tematyce jak to wlasnie chyba ta tematyka najbardziej cie drażni????

użytkownik usunięty
FilmowyJezus

nie ma to jak "prawdziwe" gwiezdne wojny buahhaha

co ma piernik do wiatraka? :P

ocenił(a) film na 8
FilmowyJezus

Ja się zastanawiam co trzeba mieć w głowie by mieć taki nick i avatar :-)

ocenił(a) film na 6
magik30

Dobre pytanie, ja na miejscu administratora bym skasował użytkownika z takim nickiem

ocenił(a) film na 8
FilmowyJezus

gwiezdne wojny 10/10 ? lol :-) kosmici już po ciebie lecą ...

ocenił(a) film na 10
FilmowyJezus

Bez przesadyzmu...Słaby film? Słaby horror?..Ten słaby horror jak go nazywasz sprawił,ze ja dorosły facet (po obejrzeniu w kinie i to w zimie..jedno i drugie jest wazne) nie mogłem spac przez tydzien.DOSLOWNIE. Rowniez uwazam "prawdziwa historie" za bujde ale tu chodzi realizacje horroru.

ocenił(a) film na 5
soglif3

Ten film jako horror jest bardzo, ale to bardzo słaby. Wręcz jakbym miał go oceniać to raczej jako dramat niż horror...
Musisz mieć naprawdę słabą głowę by nie spać przez tydzień po JAKIMKOLWIEK filmie...

ocenił(a) film na 10
Dealric

Zgadza sie bo ten film to wlasciwie byl wszystkim..MIeszanina gatunkow..No moze komedii tam jedynie nie było..Taka sytuacje z nie spaniem mialem tylko po E.E.R...A przed pojsciem do kina dostałem ostrzezenie od kumpeli..NIE IDZ NA TEN FILM! oczywiscie odp była krotka "a tam pier.."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones