PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 944
oceny
7,0 10 1 205944
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

... przez osobę uduchowioną (ksiądz) oraz całkowicie przeciwstawny biegun - analitycznego prokuratora - dla mnie wspaniały film a nie tylko dobry horror.

Lexiutu

RZECZYWISTOŚCI

ocenił(a) film na 9
yuoshi7

???

Lexiutu

naucz się pisać kuźwa

ocenił(a) film na 9
Firxenow

a co niby jest nieczytelne?

ocenił(a) film na 5
Lexiutu

np to co Ci poprawili już wcześniej?

ocenił(a) film na 9
Dealric

Przecież wiadomo o co chodzi więc pisanie że jest nieczytelne to nonsens. Jak już pisałem nie po to są posty na filmweb-ie żeby o błędach ortograficznych rozmawiać, sugeruję zapisanie się na inny portal o bardziej odpowiednim profilu. Wiesz mogłem te zaczepki zignorować ale "kuźwa" wkurza mnie to że cały net jest zaśmiecany takimi bzdetami, i kiedy człowiek poszukuje jakiejś rzeczowej informacji w necie to zazwyczaj musi się przedzierać przez gąszcz niczego nie wnoszących bzdetów jak te twoje i tobie podobne. Przykład mojej wypowiedzi dobitnie obrazuje ten duży problem, my tu o filmach mieliśmy dyskutować, a widzisz tu jakąś wypowiedź na ten temat. I tak jest na każdym forum i trzeba wykazać się wyjątkowa nie wyobraźnią aby nie rozumieć że piszemy często z błędami bo nie to ma tu znaczenia, a treść merytoryczna naszej wypowiedzi.
W moim przypadku akurat bardzo się spieszyłem i nie miałem już czasu zwracać uwagi na to czy są jakieś błędy.

ocenił(a) film na 9
Firxenow

Jak cię tak bardzo mierżą moje błędy to nie powinieneś ukazywać "kużwa" bo to slang i nie ma go w słowniku prawnej polszczyzny.
A tak po za tym to co chciałeś szanowny kolego wnieść do dyskusji o filmie swoim postewm?

Lexiutu

Po prostu napisałem to żeby zwrócić Ci uwagę na pisownię. Pominąłem już słowo "komletnie" bo literówka może się zdarzyć. A i nie pisałem tego z złośliwości czy coś ;) Po prostu nie lubię błędów :d I nie chodzi o to czy jest czytelne czy nie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones