PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 907
ocen
7,0 10 1 205907
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

3:00 w nocy

ocenił(a) film na 7

Mam problem logiczny z tą godziną. Te straszenie demonów zależy od strefy czasowej(jeśli tak, to według której strefy czasowej trzeba mierzyć godzinę żeby nie trafić na demony) czy od tego jak kto ma ustawiony zegarek?

ocenił(a) film na 7
WOREK2005_2

Jeszcze jedno pytanie. Jak w Polsce jest 3:00 w nocy to w Rosji jest 4:00 więc demony mogą wtedy straszyć i nawiedzać tylko w naszej strefie czasowej i tak gdzie indziej przez całą dobę?

ocenił(a) film na 3
WOREK2005_2

Nie ma co się nad tym zastanawiać, bo i tak się przed nimi nie ustrzeżesz. One mają nastawione budziki na 3:00 w każdej strefie czasowej!

ocenił(a) film na 8
użytkownik usunięty
googaify

Hehehe xD

ocenił(a) film na 10

3 w nocy to 3. demony nie uznaja stref czasowych. (chyba) xDDD

użytkownik usunięty
WOREK2005_2

Jak jest w Rosji 3, a w Polsce 2 to w tedy straszą w Rosji, a jak już jest Polsce 3, a w Rosji 4 to wtedy straszą w Polsce:D

ocenił(a) film na 10

dobrze że za przyklad nie podales Stanow Zjednoczonych. +

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HOOOY

szczery jesteś hehe

WOREK2005_2

hm.. to było opentanie przez diabłą. Ja jestem wieżąca, jestem katolikiem i jeśli mi dobrze wiadomo to osoby które są opetane przez diabła to pobożne, bo jak to ksiądz tłumaczył wtedy większy sukces odniesie jak zniszczy tego bardziej pobożnego (on przez to chcer aby odeszli od Boga) blaa, blaa, blaa...

YouBetterLookAtYourself

Niekoniecznie ale masz trochę w tym racji. Człowiek wierzący który modli się i jest blisko Boga roztacza wokół siebie coś na rodzaj "aury". Jest to taka bariera w której jesteś chroniony przez Bożą łaskę a przez to żadne złe siły nie mają do Ciebie dostępu. Boją się zbliżyć do Ciebie. Jeśli zaś nie przestrzegasz zaleceń wiary, grzeszysz, nie spowiadasz się i oddalasz się od Boga to wtedy "aura" słabnie i tak jakby "tracisz osłonę". Jesteś wtedy bardzo narażony na wpływy demonów i innych złych istot a w rezultacie opętanie. Żeby człowiek naprawdę wierzący mógł zostać opętany to musi dojść do czegoś znacznie innego. Może jest to coś na rodzaj Bożego przyzwolenia tak jak w przypadku Hioba albo może co innego, ale w każdym wypadku świadczyłoby o tym, że taka osoba musi być niezwykle ważna dla każdej ze stron.

men1111111

przepraszam, że się tak spytam, ale skąd to wiesz?

ocenił(a) film na 6
WOREK2005_2

Strefy czasowe zostały wymyślone, aby demony mogły straszyć wszędzie. Gdyby w każdym miejscu na świecie była jedna i ta sama godzina musiałyby się one rozdwoić, bo jest ich zwyczajnie zbyt mało lub odpuścić jakiś region np. Afrykę Wschodnią i Karaiby. Dzięki strefom czasowym mogą natomiast w logistycznie uporządkowany sposób przemieszczać się po świecie i straszyć wszędzie o tej samej godzinie.

Prawdziwe demoniczne apogeum następuje raz do roku w wybranych krajach, gdzie obowiązuje czas letni. Gdy przestaje on obowiązywać demony muszą stawić się o 3 nad ranem, po czym czekać przez godzinę aż do nowej 3 nad ranem i wtedy zacząć straszyć. Niezła heca, hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones