PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 907
ocen
7,0 10 1 205907
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

SIĘ POWIESIŁ ,,, ALE GO URATOWALI I UCIEKŁ DO LASU

ocenił(a) film na 9
sitall

A JA MYSLALEM ZE 6 MIESIECY 6 DNI I 6 GODZIN PO PREMIERZE TEGO FILMU OBUDZILES SIE Z REKA W NOCNIKU...

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

wiesz nie wszystkim przydarza się to co tobie....

ocenił(a) film na 9
sitall

PEWNIE TRZY 6TKI TO MASZ W DOWODZIE 6.06.1986 ;-) HEHEHEHEHE

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

ty za to masz dowód okrągły i żółty :D hehehehehe a co w dowodzie to już nie ważne :D

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

Nie 86, a 96 patrząc po zachowaniu ;)

ocenił(a) film na 9
Dealric

Pewnie masz racje... Roczniki 96 w polsce to jakas porazka... NIE PISZE ZE KAZDY TEN ROCZNIK TAKI JEST ALE WIEKSZOSC...

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

A tego jaki jest dany rocznik nie wiem. Chodziło mi raczej o poziom dojrzałości ;)

ocenił(a) film na 9
Dealric

Ziomus poziom dojrzalosci nie zawsze musi miec zwiazek z metryka ale nie ukrywam POZIOM GLUPOTY ROCZNIKOW 90-99 jest przerazajacy co udowadniaja piszac na roznych czatach czy portalach.

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Jesteś przykładem,tego co piszesz,jesli nawet poprawnie nie potrafisz wystukać literek państwa w zdaniu.

ocenił(a) film na 9
Dealric

najwyraźniej ktoś osiem lat temu gdy pisał swoją wypowiedź nawet nie zauważył że to punisher jako pierwszy zaczął pisać o nocnikach i dowodach, dziwi mnie więc dlaczego to właśnie sitalla podsumowałeś w ten sposób. Pewnie z punisherem się bardziej identyfikowałeś, nie będę wnikał dlaczego

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Ja mam 16.06.06

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones