PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 951
ocen
7,0 10 1 205951
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

Niemal przez cały wczorajszy seans filmowy siedziałam w napięciu i strachu. Fakt - jestem dość strachliwa i nawet najmniej straszne dla innych sceny - dla mnie są upiorne, ale mimo to, film naprawdę stworzył niezłą atmosferę nie do końca wyjaśnionej mistycznej tajemnicy - i to chyba nie tylko dla mnie. Dobrze dobrana muzyka dodatkowo wzmagała uczucie niepokoju, który od tej pory będzie mi chyba towarzyszył o nocnej porze - godzinie 3.00..
Na szczęście, przez sceny w sali sądowej film dał szansę takim strachliwcom jak ja czas na oddech:)
Mylnie mogłoby się wydawać, że temat egzorcyzmów jest znany i wiele razy już ukazywany, przez co "Egzorcyzmy Emily Rose" są niezbyt ciekawą opowieścią, ale ten film przedstawia to w inny sposób - historię opętania odnajdujemy jakby z drugiej ręki - świadka i egzorcysty.
Ogólnie film dobry i pozostawiający widzowi pole do myślenia jak to naprawdę ze złymi mocami jest..

Tilia

tez poznalam to uczucie oddechu w czasie scen na sali sadowej..;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones