PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 944
oceny
7,0 10 1 205944
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

Bo ja chyba znów spietram. Kiedyś naczytałam się Wikipedii o Anneliesse i przez 2 dni nie mogłam spokojnie zasnąć. Ale może kiedyś się w końcu odważę. ;)

ocenił(a) film na 8
bittersweet_

Pewnie, że bd oglądać :-)
Nie ma się czego obawiać. Film jest bardzo dobrze zrobiony i jak się ogląda po raz pierwszy to faktycznie można się wystraszyć ale wśród horrorów można znaleźć owiele bardziej przerażające. Największa siła filmu opiera się na świadomości, że powstał na motywie prawdziwej historii. Oczywiście odgłosy też są niczego sobie. Za pierwszym razem dostałam gęsiej skórki ;-) W każdym razie polecam :-)

ocenił(a) film na 7
K_M_Leider

Ja też zaraz siadam wygodnie i zaczynam seans,czego tu się bać?,w końcu to tylko film! ;D.Miłego seansu,z gęsią skórką :)

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Spietrać można ale dopiero po nagraniach autentycznych.

jazdowicz2666 - film możesz obejrzeć i mieć świadomość że to film, ale myślę, że jak usłyszysz kasety z nagranych egzorcyzmów Anneliese Michele. Uprzedzam, że są mocne i słuchasz na własną odpowiedzialność :).

Miłego oglądania filmu :)

ocenił(a) film na 7
trunkssj4

A gdzie można te nagrania odsłuchać?;D,bo jak na razie film za straszny to nie jest,jakoś Egzorcysta o wiele bardziej mnie wciągnął ;)

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

na youtube jest pełno nagrań. Do dziś żałuję, że w filmie ich nie wykorzystano. Efekt byłby piorunujący.

ocenił(a) film na 9
Igrek_filmaniak

Nie prawda bo część nagrań wykorzystano w ścieżce dźwiękowej filmu.

ocenił(a) film na 7
Zo0rk

Część nagrań, czytaj wzięli parę linijek tekstu, które Anneliese Michel wypowiedziała, poprzerabiali i dali aktorom do przeczytania.
A mi chodzi o to, że biorą autentyczne nagranie i puszczają je, np. podczas sceny z dyktafonem w sądzie.

jazdowicz2666

http://www.youtube.com/watch?v=p-XvYJfUiHI tu masz pierwsza czesc dokumentu.

jazdowicz2666

http://w97.wrzuta.pl/film/3kMEmaMC28l/egzorcyzmy_anneliese_michel_-_dokument_z_t vp2 a tu masz całość

ocenił(a) film na 7
Claudija91

Dzięki Wielkie,jutro odsłucham,dziś lepiej nie ryzykować,żeby nie mieć problemów z zasypaniem ;D,pozdro;)

ocenił(a) film na 5
jazdowicz2666

Bo nic strasznego tu nie ma. Film dobrze wykonany, ale nie jako horror. Jako dramat sądowy o chorej psychicznie dziewczynie tak.

ocenił(a) film na 7
bittersweet_

Tak. Właśnie obejrzałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones