PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 907
ocen
7,0 10 1 205907
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

Warty obejrzenia

ocenił(a) film na 7

Uwazam ,ze ten film jest warty obejrzenia .Moja ocena to takie mocne 6,5 .Co mi sie podobalo w nim:
*sceny z egzorcyzmow -bardzo mocne ,wzbudzajace silne emocje u widza szczegolnie jesli ktos oglada po raz pierwszy ,
*gra aktorska -wiekszosc postaci zagrala wg mnie swoje role bardzo dobrze ,szczegolnie postac glownej bohaterki byla swietna ,
*fabula -dosc ciekawa ,interesujaca .
No ogolnie to co dzieje sie w tym filmie ,argumenty ,jakie padaja w sadzie jakby z dwoch odmiennych przeciwnych sobie stron (mam tu na mysli prawnika i prawniczke ktora bronila ksiedza odprawiajacego egzorcyzmy ) ,ogolnie caly przebieg tej sprawy ,sklania dosc mocno do refleksji (przynajmniej mnie np ) na temat mozliwosci opetania ,granicy miedzy choroba psychiczna a opetaniem ,istnieniem zjawisk nadprzyrodzonych takich ktore wykraczaja poza pojmowanie ludzkiego umyslu itd .I mysle ze kazda ze stron przedstawiajaca swoje argumenty na rozprawie ma jakis procent racji .Lubie tego typu produkcje sklaniajace wlasnie do myslenia jakby w innych kategoriach ,pewnego zastanowienia sie nad czyms ,itd.
Ale niestety w moim odczuciu ten film ma ma tez pewne minusy ...Jednym z nich jest np to ze jest taki troche jakby rozciagniety ,podczas ogladania mialam wrazenie ze sie dluzy w niektorych momentach ,szczegolnie na poczatku ...to jest pewny minus .
Gdyby nie to moglabym dac mu takie mocne 7-8 .
Ogolnie uwazam ze to dobry film .Godny polecenia .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones