PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 976
ocen
7,0 10 1 205976
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

Mam dość już tych amerykańskich horrów zerżniętych od japończyków czy horrów typu krew,krew i jeszczę więcej krwi. Ten film jest inny i całe szczęście ! Mimo że było już kilka filmów o egzorcyzmach to nadal filmy strasza i mogą czymś zaskoczyć. Ta co grała Emily Rose była zajebista !! Film trzyma w napięciu (tu mam namyśli sceny z Emily i inne z demonami). Najstraszniejszy film w tym roku jaki oglądałem ale gdyby więcej czasu poświęcone Emily to mógłby być jeden z straszniejszycyh filmów w historii jaki widziałem (no naoglądało sięhorrorów) ale ostatecznie najstraszniejszy film 2005 jak dla mnie ale do najstraszniejszych horrów w historii trochę zabrakło. Daje 8/10

ocenił(a) film na 7
Zecke23

Miałem podobne wrażenie po dawce ostatnich horrorów typu "wrong turn", "cabin fever" i jeszcze kilka do czasu aż obejżałem "Dom tysiąca ciał". OK, przyznaję się bez bicia- jest to krwawa produkcja amerykańskieo pochodzenia lecz coś jest w tym filmie co powoduje,że nie umiem się oderwać, nawet jeśli z drugiej strony bierze mnie obrzydzenie gdy patrzę na tą maskaradę. Egzorcyzmów... nie widziałem, jedynie trailer i wydaje mi się,że film będzie przynajmniej dobry. Z drugiej strony polecam klasyczne starocie jak "Repulsion" Polańskiego lub pierwszą noc żywych trupów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones