PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 976
ocen
7,0 10 1 205976
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

buahahahahaahah

ocenił(a) film na 1

LOL to pytanie o możliwość ściągnięcia filmu mnie rozwaliło :D widze że piractwo internetowe jest tak powszechne, że nikt juz nawet nie stara się z tym ukrywać.

A tak poza tym: LOL Ludzie, którzy doznali traumy psychicznej w formie strachu przed godziną 3 nad ranem mnie bawią do łez, gdyż są tak słabi psychicznie, że sami napędzają swój strach i to wszystko na podstawie filmu!!! Film był na 5 i nie więcej - za dużo scen w sądzie, za mało samego opętania. Przesłanie było słabe i uważam, że wytłumaczenie naukowe było prawdziwe. Nie jest to film roku ani nawet tygodnia. Najwyzej na wieczór z kumplami przi piwie i chipsach. To nagranie z rosyjskiego egzorcyzmu zrobiło na mnie o wiele większe wrażenie - nie zależnie od tego, czy było autentyczne, czy też nie. Poza tym było trochę zrzynki z "The Grudge". Nie polecam tego filmu wyjadaczom - nadaje się tylko dla strachliwych panienek.

Robertski_OG

no to mamy do czynienia z prawdziwym twardzielem, nie znajacym strachu horrorowym "wyjadaczem" i ekspertem - zapewne zaimponowales swoja wypowiedzia niejednej nastolatce:)

ocenił(a) film na 6
maku_3

no ale bez jaj film byl taki sobie, i jak sama czytam ze ludzie budza sie o 3 to sie smieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones