PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 944
oceny
7,0 10 1 205944
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

dno

ocenił(a) film na 3

nie wiem jak przy takiej historii można było zrobić zwyczajny zwykły durny amerykański film, przepełniony dialogami o tzw. "dupie", o niczym,

lenaeem

bez przesady - głupi horror to węże w samolocie i tym podobne gnioty, (mrówki w samolocie, świnie w samolocie itp) one zasługują na 3. Ten film jest jednak trochę lepszy !!!

Mothyff

Durny film traktujący w banalny sposób niezwykle złożony problem. Jak się pojawiła wzmianka o halloween to mi ręce opadły...Żal :(

real_oscar

mnie ręce opadają na filmach typu - //krwiożercze pomidory...

ocenił(a) film na 8
real_oscar

A co bylo nie tak z Halloween? Juz od dawna Kosciol krytykuje ten zwyczaj, bo "otwiera" sie droge dla demonow.
Poza tym, ten film nie traktuje o tym zlozonym problemie. On opowiada jedynie jedynie historie opetania dziewczyny w bardzo (jak dla mnie) ciekawej formie. Jezeli chcesz dowiedziec sie cos na temat tego problemu (demonologii i egzorcyzmach) to nie wiem czy w filmie trwajacym 2h sie zmiescisz. Osobiscie polecalbym publikacje antropologow czy egzorcystow liczace po kilkaset (a moze i wiecej) stron, moze wtedy daloby wziac ten problem "na powaznie".

Cililing

co ty ciotka masz uraz do halloween z dziecinstwa

wyluzuj

Cililing

Z toba jest taki problem ze wszystkich obrazasz. Wyzywasz ludzi od debili i jeszcze gorzej. Od troli wyzwałes ponad 1000 filmwebowiczow. Jestes chory? Nienawidzisz ludzi? Po co obrazasz innych? Sprawia ci to przyjemnosc gimbusie? Lecz sie koles.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones